Ciepło Systemowe

To ogrzewanie i ciepła woda dla mieszkań, lokali użytkowych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej. To najkorzystniejszy sposób na ciepło.

Oferowane przez SPEC-PEC Ciepło Systemowe to nowoczesny sposób ogrzewania, który pozwala w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnić komfort cieplny oraz dostawę ciepłej wody bez względu na porę roku. Ciepło Systemowe może być wykorzystywane również na potrzeby przemysłowe – np. wentylacji budynku. To produkt, który został nagrodzony godłem Teraz Polska.

Korzyści proponowanego źródła ogrzewania:

 • Komfort
  Ciepło Systemowe to komfort korzystania z ogrzewania i ciepłej wody o ściśle określonych parametrach, w każdym momencie. Zapewniając stałą, optymalną temperaturę i ciśnienie ciepłej wody, eliminujemy konieczność oczekiwania na wodę o odpowiedniej temperaturze, przyczyniając się tym samym do jej oszczędzania.

 • Bezpieczeństwo
  Ciepło Systemowe to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania. Źródła ciepła oddalone są od miejsca pobytu ludzi, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Nad niezawodnością dostaw czuwają wykwalifikowani eksperci.

 • Ekologia
  Proponowany sposób na ciepło wpływa na dbałość o środowisko naturalne, tak cenne w naszym regionie. SPEC-PEC przestrzega norm tzw. niskiej emisji. Firma inwestuje w infrastrukturę minimalizując zanieczyszczenia powstające w wyniku produkcji ciepła.

 • Oszczędności
  Nasz produkt to oszczędność czasu i pieniędzy. To rozwiązanie konkurencyjne cenowo i charakteryzujące się najniższą dynamiką wzrostu kosztów w stosunku do innych dostępnych na rynku sposobów ogrzewania. Dodatkowo, taryfa obecnie określana jest w czasie co umożliwia stabilność i przewidywalność kosztów.

 • Zdrowie
  Przebywanie w chłodnych pomieszczeniach nie służy zdrowiu. Dzięki ciągłej dostawie ciepła, także w chłodne dni, Twoje mieszkanie jest zawsze ciepłe i zapewnia komfortowe warunki. Są one bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli jesteśmy bardziej podatni na przeziębienia i choroby.


Dostawę Ciepła Systemowego zapewniamy w mieście Kartuzy: os. Wybickiego, os. Derdowskiego, os. Sikorskiego, os. XX-lecia PRL, w zabudowie jednorodzinnej przy ulicach przyległych do w/w osiedli oraz na ul. Parkowej.

Poza obszarem miasta, SPEC-PEC wytwarza i dostarcza ciepło w Dzierżążnie i Brodnicy Górnej.

Z roku na rok liczba klientów korzystających z Ciepła Systemowego rośnie. Obecnie z usług SPEC-PEC korzysta ponad 7 tys. mieszkańców. Przyłącz się!

Odbiorcami ciepła są: spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, odbiorcy indywidualni, przedsiębiorstwa oraz instytucje pożytku publicznego.

Szczegółowych informacji udzielą pracownicy SPEC-PEC
pod nr tel. (58) 681 39 14 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:
bok@spec-pec.pl. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego w BOK
przy ulicy Franciszka Sędzickiego 26D w Kartuzach.

 Przyłącz się już dziś i ciesz się komfortem cieplnym!