Przyłącz się do nas

Oferta przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej SPEC-PEC skierowana jest zarówno do klientów budujących oraz modernizujących swoje obiekty, jak i tych, którzy noszą się z zamiarem zmiany źródła ogrzewania.

Aby dołączyć do użytkowników Ciepła Systemowego, decydując się na bardziej efektywny sposób ogrzewania, najlepiej skontaktować się już na etapie koncepcji projektu inwestycji z Biurem Obsługi Klienta (BOK). Tam udzielone zostaną informacje o warunkach przyłączenia i wariantach współpracy. Pracownicy BOK wyjaśnią proces przyłączenia oraz udostępnią stosowną umowę do podpisania.

SPEC-PEC oferuje doradztwo w zakresie wyboru najlepszych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, rozwiązań technicznych zaopatrzenia w ciepło i jego efektywnego wykorzystania.Przyłączenie się do systemu ciepłowniczego SPEC-PEC w 3 krokach:Przyłącz się i korzystaj z atutów Ciepła Systemowego:

  • Korzystając z ciepła z sieci ciepłowniczej nie musisz martwić się o opał oraz przeglądy urządzeń i instalacji. Skorzystaj z komfortu, który zapewnia nasze rozwiązanie.

  • Troszczymy się o zapewnienie stałego i nieprzerwanego działania systemu ciepłowniczego.

  • Rozliczanie wg rzeczywistego zużycia – Odbiorca ciepła płaci jedynie za swoje zużycie na podstawie wskazań układu pomiarowego.

 Przyłącz się już dziś i ciesz się komfortem cieplnym!